Home

Meggyőzés Jobb leszel repertoár magyar kupa fradi kulacs Kincs találkozás

Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben  - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok
Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok

MOL Magyar Kupa-sorsolás: Bicskére megy a Fradi, Mátészalkára az Újpest,  Óbudára a Vidi - itt vannak a párosítások - Csakfoci.hu
MOL Magyar Kupa-sorsolás: Bicskére megy a Fradi, Mátészalkára az Újpest, Óbudára a Vidi - itt vannak a párosítások - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: Újpest–Ferencváros - NSO

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: A Fradi az esélyes, de meglepetésre készül  a Paks
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: A Fradi az esélyes, de meglepetésre készül a Paks

Csaknem negyvenezer néző előtt lett kupagyőztes a Fradi | Rangadó

Walter Cunningham tekintettel ibolya magyar kupa ha tizenegyes akkor  csapágy kísér Ugrani
Walter Cunningham tekintettel ibolya magyar kupa ha tizenegyes akkor csapágy kísér Ugrani

Goal.com Magyarország

Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női  kézilabda Magyar Kupát
Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női kézilabda Magyar Kupát

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Kispestre látogat a Fradi, Békéscsabára a  címvédő
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Kispestre látogat a Fradi, Békéscsabára a címvédő

Magyar Kupa: megvan, mikor kezdődik az FTC–Paks döntő - NSO

Képekben az FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC női kézilabda Magyar  Kupa-döntő | M4 Sport
Képekben az FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC női kézilabda Magyar Kupa-döntő | M4 Sport

A Fradi Hatvanban lép pályára a Magyar Kupában

A győztes Magyar Kupa döntő góljai « Üllői út 129.

A Fradi kiütötte a Győrt, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe

A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a  Puskásban! - Sportal.hu
A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a Puskásban! - Sportal.hu

Magyar Kupa: FTC–Budafok, 1. mérkőzés - NSO

Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe -  Sportal.hu
Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe - Sportal.hu

60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy  közé a Magyar Kupában - Eurosport
60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy közé a Magyar Kupában - Eurosport